kandydatów

Etat Monter / Spawacz

Firma: ROTOR Zakład Mechaniki Maszyn miejsce pracy: Motycz

Ogłoszenie numer: 7018497, z dnia 2022-05-17

Remonty i modernizacje obrotowych podgrzewaczy powietrza (urządzenia mechaniczne przy kotłach energetycznych).

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Monter / Spawacz

Miejsce pracy: Motycz

Opis stanowiska

  • Spawanie MIG-MAG (metoda 135)
  • Spawanie elektrodą otuloną (metoda 111)
  • Wykonywanie prac ślusarsko-monterskich typu cięcie, wiercenie, szlifowanie i skręcanie elementów stalowych

Wymagania

  • Umiejętność spawania w/w metodami
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Możliwość okresowej pracy w delegacji

Dobrze widziane;

  • Umiejętność cięcia palnikiem acetylenowo – tlenowym
  • Umiejętność spawania metodą TIG

Oferujemy

  • Umowa o pracę na okres próbny
  • Praca od poniedziałku do piątku w godz. 6:00 - 14:00 lub 14:00 - 22:0
  • 4 600 zł miesięcznie + nadgodziny + premia uznaniowa

Uwaga: W przypadku pracy w delegacji pracodawca zapewnia zakwaterowanie w hotelu 3* ze śniadaniem oraz wynagrodzenie za czas dojazdu między siedzibą firmy a miejscem delegowania po stawce 50% roboczej.