kandydatów

Etat Specjalista ds. kadrowo - biurowych

Firma: ROTOR Zakład Mechaniki Maszyn miejsce pracy: Motycz

Ogłoszenie numer: 7149183, z dnia 2022-06-14

Remonty i modernizacje obrotowych podgrzewaczy powietrza (urządzenia mechaniczne przy kotłach energetycznych).

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. kadrowo - biurowych

Miejsce pracy: Motycz

Opis stanowiska

  • Prowadzenie akt osobowych pracowników (średnio 15)
  • Prowadzenie teczek osobowych zleceniobiorców (średnio 10)
  • Sporządzanie danych statystycznych dotyczących zatrudnienia w firmie
  • Archiwizowanie dokumentacji kadrowo-płacowej firmy
  • Sporządzanie dokumentów związanych z zatrudnieniem: umów o pracę, wypowiedzeń, świadectw pracy i innych
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników i sporządzanie list płac
  • Sporządzanie umów-zleceń ze zleceniobiorcami
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy zleceniobiorców i sporządzanie rachunków od nich
  • Prowadzenie spraw związanych z delegacjami, urlopami i zwolnieniami lekarskimi
  • Prowadzenie rozliczeń z ZUS i Urzędem Skarbowym, w tym rozliczanie składek do ZUS podatku PIT-4
  • Dostarczanie wymaganej dokumentacji i udzielanie wyjaśnień w razie kontroli z ZUS lub PIP
  • Monitorowanie ważności badań lekarskich i terminów wymaganych szkoleń BHP
  • Monitorowanie zmian przepisów prawa pracy i inicjowania wynikających stąd działań
  • Wystawianie faktur sprzedażowych w programie Optima
  • Prowadzenie spraw biurowych, między innymi: odbieranie i wysyłanie korespondencji, odbieranie telefonów, zamawianie artykułów biurowych, wprowadzanie faktur itp

Wymagania

Obligatoryjne:

  • Znajomość prawa pracy
  • Znajomość zagadnień związanych z odprowadzaniem składek do ZUS i podatków od wynagrodzeń
  • Znajomość obsługi programów: Word, Excel i Optima

Mile widziane:

  • Doświadczenie na oferowanym stanowisku pracy
  • Podstawowa znajomość zagadnień księgowych
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat (możliwy niepełny wymiar czasu pracy) lub umowę-zlecenie w firmie istniejącej od 27 lat
  • Wynagrodzenie przewyższające średnie wynagrodzenie w woj. lubelskim
  • Pracę w siedzibie firmy (Motycz, woj. lubelskie) w godzinach 7:00 – 15:00
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji