kandydatów

Etat Konstruktor Mechanik

Firma: ROTOR Zakład Mechaniki Maszyn miejsce pracy: Motycz

Ogłoszenie numer: 5538941, z dnia 2021-09-06

Remonty i modernizacje obrotowych podgrzewaczy powietrza (urządzenia mechaniczne przy kotłach energetycznych).

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Konstruktor Mechanik

Miejsce pracy: lubelskie / Motycz

Opis stanowiska

  • Projektowanie podzespołów głównie do modernizacji obrotowych podgrzewaczy powietrza (urządzenia pomocnicze kotów energetycznych)
  • Tworzenie dokumentacji warsztatowej i montażowej 3D/2D
  • Sporządzanie specyfikacji materiałowej i projektowej
  • Nadzór autorski nad montażem zaprojektowanych podzespołów i urządzeń

Wymagania

  • Wykształcenie: inżynier mechanik lub pokrewne
  • Umiejętność projektowania w programie Solid Works
  • Znajomość programów MS Office: Word i Excel
  • Prawo jazdy kat. B
  • Możliwość pracy w delegacji – maks. 2 m-ce w roku
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Doświadczenie na stanowisku konstruktor lub technolog
  • Znajomość programu Fluent
  • Znajomość podstaw elektryki z uprawnieniami do pomiarów elektrycznych do 1 kV
  • Znajomość podstaw automatyki z umiejętnością programowania sterowników
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny lub niepełny etat w firmie funkcjonującej na rynku od 26 lat
  • Pracę w systemie jednozmianowym (7:00 – 15:00) z możliwością pracy w nadgodzinach
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

Informacje dodatkowe:

  • Miejsce pracy: siedziba firmy w Motyczu, gmina Konopnica, województwo lubelskie
  • Dane kontaktowe:
  • Ryszard Walczak, e-mail: r.walczak@rotor.lublin.pl tel. 81-441 71 22 wew. 101

  • Wymagane dokumenty: CV