Etat Starszy Konsultant ds. Projektów Kluczowych (dotacje z UE i kraju)

Firma: HR Support miejsce pracy: Lublin

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy zajmującej się pozyskiwaniem finansowań oraz zarządzaniem i audytowaniem projektów w ramach międzynarodowych, krajowych i regionalnych programów operacyjnych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Starszy Konsultant ds. Projektów Kluczowych (dotacje z UE i kraju)
Miejsce pracy: Lublin
OBOWIĄZKI:
  • opracowywanie we współpracy z Klientami wniosków o dofinansowanie do projektów badawczo rozwojowych i inwestycyjnych
  • opracowywanie dokumentów strategicznych dla firm tj. strategie rozwoju produktów, strategie marketingowe, strategie wzornicze, biznes plany, audyty innowacyjności itp.
  • merytoryczna i kreatywna współpraca z zespołem klienta, jednostkami badawczymi, naukowcami pod kątem opracowywania nowych produktów i strategii wejścia na rynek/rynki zagraniczne
  • opracowywanie ankiet i wzorów dokumentów dla klientów
  • przeprowadzanie wywiadów z klientem, kontrahentami, analiza procesów w firmie
  • wykonywanie analiz rynku, analizy konkurencji, ocena potencjału innowacyjności produkt
WYMAGANIA:
  • udokumentowane (portfolio projektów/Klientów)
  • wykształcenia wyższe
  • min. 2 -letnie doświadczenie w zakresie sporządzania wniosków o dofinansowanie przedsiębiorstw z obszarów np.:  projekty badawcze B+R (m.in. Szybka Ścieżka, Ścieżka SMART itp.), projekty inwestycyjne, projekty wzornicze/ strategie wzornicze, projektów informatycznych, OZE.
  • umiejętność opracowywania dokumentów strategicznych tj. strategie rozwoju / biznes plany /strategie marketingowe / strategie komunikacji /strategie wzornicze / audyty innowacyjności
  • umiejętność pracy z klientem, zespołami projektowymi, jednostkami naukowymi pod kątem opracowywania innowacji
  • umiejętność analizy porównawczej/ wskazania cech wyróżniających nowe rozwiązanie na rynku w stosunku do konkurencji
  • dokładność, terminowość i dobra organizacja pracy
  • zainteresowanie innowacjami, tematyką biznesową, rozwojem przedsiębiorstw
  • mile widziane doświadczenie w obszarze opracowywania strategii eksportowych
PRACODAWCA OFERUJE:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • pracę w systemie hybrydowym
  • pakiet szkoleń
  • możliwość rozwoju na samodzielnym stanowisku