kandydatów

Etat Redaktor naczelny

Firma: HR Support miejsce pracy: Lublin

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, grupy mediowej będącego wydawcą różnych czasopism, poszukujemy osoby na stanowisko:

Redaktor naczelny
Miejsce pracy: Lublin
OBOWIĄZKI:
  • podejmowanie decyzji w zakresie publikacji treści oraz długoterminowe planowanie wydawanych egzemplarzy treści; wyznaczanie dziennikarzom tematów do opracowania
  • kontrolowanie treści pod względem jakości, merytoryki; dbanie o różnorodność materiałów
  • kontrola działalności redakcji pod względem prawa prasowego i zasad etyki
  • nadzorowanie prac dziennikarzy i autorów
  • podejmowanie działań na rzecz rozwoju redakcji
  • udział w spotkaniach, konferencjach, seminariach
WYMAGANIA:
  • j. polski ze świetną znajomością zasad poprawności językowej (znajomość j. angielskiego mile widziana)
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie dziennikarskie w tym min. roczne na stanowisku zarządzający zespołem redakcyjnym (redaktor naczelny, prowadzący lub przy większych organizacjach redaktor działu tematycznego)
  • znajomość i dobry warsztat w różnorodnych formach redakcyjnych
  • znajomość narzędzi analitycznych, zasad SEO oraz pozycjonowania stron
  • otwartość na ludzi i łatwość nawiązywania nowych relacji oraz ich utrzymywania
  • doświadczenie w aktywnej budowie społeczności i udzielaniu się w relacjach z czytelnikami
PRACODAWCA OFERUJE:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • możliwość pracy hybrydowej (po okresie wdrożenia)
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premiami
  • możliwość rozwoju, szkoleń oraz podnoszenia swoich kompetencji zawodowych
  • praca przy ciekawych i angażujących projektach