kandydatów

Etat Operator urządzeń produkcyjnych

Firma: ASISTWORK Sp. z o.o. miejsce pracy: Lublin

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Operator urządzeń produkcyjnych
Zakres obowiązków:
  • montaż komponentów na linii produkcyjnej
  • kontrola jakości wytwarzanych elementów
  • obsługa maszyn i urządzeń
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
Wymagania:
  • zdolności manualne
  • orientacja na szczegóły i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, z możliwością zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy (po przepracowaniu 6 miesięcy)
  • pracę w systemie 3-zmianowym (6/14/22) od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • wynagrodzenie podstawowe: 3680 zł brutto + system premiowy (do 700 zł brutto)
  • dofinansowanie ubezpieczenia grupowego i opieki medycznej (po 3 miesiącach)
  • dogodną lokalizację miejsca pracy i dostęp do miejsc parkingowych
  • możliwość rozwoju zawodowego: udział w szkoleniach i pracę z nowymi technologiami
  • dofinansowanie posiłków w kantynie