kandydatów

Etat Lider działu sprzedaży

Firma: Asistwork Sp. z o.o. miejsce pracy: Lublin

Miejsce pracy: Lublin
Lider działu sprzedaży
Zakres obowiązków
  • budowanie i utrzymywanie silnych relacji na podległym terenie
  • pozyskiwanie kontaktów handlowych mających na celu rozbudowę portfela klientów
  • utrzymywanie stałych relacji z klientami
  • wykonywanie raportów oraz planowanie działań handlowych
  • koordynację pracy zespołu doradców techniczno-handlowych
Nasze wymagania
  • 3-letnie doświadczenie jaki kierownik biura sprzedaży, obsługi klienta
  • znajomość procesu sprzedaży w branży przemysłowej, technicznej
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca prowadzenie rozmów biznesowych
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:
  • elastyczność w wyborze formy zatrudnienia: umowa o pracę lub umowa B2B
  • stałe wynagrodzenie miesięczne + atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników sprzedaży
  • możliwość współpracy z różnorodną grupą klientów (indywidualni, średnie przedsiębiorstwa, międzynarodowe korporacje)
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00- 16.00
  • świetne środowisko pracy- przyjazne relacje w zespole, nastawienie na rozwój, współpraca między działami
  • pakiet beneiftów: pywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe,
  • karta sportowa
  • wyjazdy i spotkania integracyjne