kandydatów

Etat Konserwator urządzeń dźwigowych

Firma: Inwestprojekt-Dźwig Sp. z o.o. miejsce pracy: Lublin

Konserwator urządzeń dźwigowych
Miejsce pracy: Lublin
Opis stanowiska:
  • Ocena stanu technicznego dźwigów
  • Świadczenie usług pogotowia dźwigowego
  • Wykonywanie napraw i regulacji w konserwowanych urządzeniach
  • Współpraca z klientem i użytkownikiem urządzeń
Wymagania:
  • Uprawnienia w zakresie konserwacji dźwigów
  • 2 - letnie doświadczenie w branży dźwigowej lub pokrewnej
  • Otwartość na naukę
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Kultura bezpieczeństwa pracy
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Prawo do jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w stabilnej firmie z międzynarodowym zapleczem
  • Umowa o pracę
  • Narzędzia pracy niezbędne na w/w stanowisku (samochód służbowy, telefon)
  • Bogaty pakiet szkoleń technicznych
  • Atrakcyjny pakiet benefitów i świadczeń socjalnych