kandydatów

Etat Pomocnik Konserwatora Urządzeń Transportu Bliskiego

Firma: Inwestprojekt-Dźwig Sp. z o.o. miejsce pracy: Lublin

Pomocnik Konserwatora Urządzeń Transportu Bliskiego
Miejsce pracy: Lublin
Opis stanowiska:
  • wsparcie Konserwatora w realizacji wszystkich czynności serwisowych zgodnie z wymogami umów serwisowych i procedurami firmy
  • pomoc w wykonywaniu napraw i regulacji w konserwowanych urządzeniach
Szukamy właśnie Ciebie jeśli:
  • jesteś na początku swojej kariery zawodowej, posiadasz zmysł techniczny bądź jesteś absolwentem Technikum o profilu elektrycznym lub mechanicznym
  • masz doświadczenie w konserwacji, serwisowaniu urządzeń elektrotechnicznych, pracy w służbach utrzymania ruchu i chciałbyś zmienić zawód
Oczekujemy:
  • otwartości na naukę i zdobywanie doświadczeń
  • umiejętności pracy zespołowej
  • poważnego traktowania wymagań bezpieczeństwa pracy - własnego i innych
  • odpowiedzialności i zaangażowania
  • uprawnień SEP do 1 kV
  • prawa do jazdy kategorii B
Oferujemy:
  • praca w stabilnej firmie z międzynarodowym zapleczem
  • praca w wyuczonym zawodzie po przejściu okresu wdrożeniowego i nabyciu odpowiednich uprawnień (pierwszy krok na drodze do specjalizacji Konserwatora Urządzeń Transportu Bliskiego)
  • bogaty pakiet szkoleń i warsztatów technicznych (przygotowujących do roli Konserwatora)
  • stałe wsparcie mentora oraz przypisanych specjalistów
  • finansowanie egzaminów UDT
  • narzędzia pracy niezbędne na w/w stanowisku
  • umowa o pracę
  • praca od poniedziałku do piątku