kandydatów

Etat Specjalista handlowo-techniczny rozwiązań IT

Firma: BitStream Sp. z o. o. miejsce pracy: Lublin

BITSTREAM jest wiodącym liderem na rynku polskim w obszarze IT. Specjalizuje się w projektowaniu urządzeń transmisji danych w sieciach optycznych oraz miedzianych.

W związku z dalszym rozwojem organizacji poszukujemy osoby kreatywnej oraz ambitnej na

stanowisko:

Specjalista handlowo-techniczny rozwiązań IT
Miejsce pracy: Lublin
Nr ref.: SDS/02/2022
Opis stanowiska:
  • Samodzielne i aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Obsługa dotychczasowych klientów
  • Prowadzenie całego procesu sprzedaży (prezentacje, kalkulacje cenowe, oferowanie, negocjacje cenowe, negocjowanie umów)
  • Badanie i kreowanie potrzeb klientów pod kątem rozwiązań znajdujących się w portfolio firmy
  • Obsługa klientów zgodnie ze standardami Bitstream
  • Stałe godziny pracy: 8.00-16.00, wolne weekendy
  • Budowanie pozytywnych relacji z partnerami biznesowymi
  • Gotowość do uczestnictwa w targach, konferencjach
Wymagania:
  • Min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży
  •  dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowane w branży IT) - w sprzedaży usług bazujących na wdrożeniach infrastruktury sieciowej
  • Wykształcenie min. Średnie
  • Zaangażowanie i zorientowanie na cel
  • Mile widziane udokumentowane sukcesy sprzedażowe
  • Kreatywność i samodzielność w kontaktach z klientami
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i pracy w zespole
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów
Dodatkowym atutem będzie:
  • Biegła znajomość języka angielskiego - sprzedaż na rynki zagraniczne
Oferujemy:
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia: stała podstawa + wysokie premie
  • Kursy językowe
  • Szkolenia wzmacniające kompetencje
  • Wsparcie w procesie sprzedaży udzielane przez zespół inżynierów o najwyższych kwalifikacjach
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji wraz z młodym, ambitnym zespołem
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych doświadczeń
  • Umowa o pracę
  • Pracę w miłej, "nie korporacyjnej" atmosferze
Prosimy o zamieszczenie w ofercie zapisu:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”