kandydatów

Etat Monter podzespołów elektronicznych

Firma: BitStream Sp. z o. o. miejsce pracy: Lublin

BITSTREAM jest wiodącym liderem na rynku polskim w obszarze IT. Specjalizuje się w projektowaniu urządzeń transmisji danych w sieciach optycznych oraz miedzianych.
W związku z dalszym rozwojem organizacji poszukujemy osoby kreatywnej oraz ambitnej na stanowisko:

Monter podzespołów elektronicznych
Miejsce pracy: Lublin
Nr ref.: MPE/10/2022
Opis stanowiska:
  • Montaż obwodów PCB w tym lutowanie elementów THT
  • Montaż urządzeń w obudowach
  • Testowanie gotowego wyrobu
  • Przestrzeganie zasad procesu technologicznego oraz zasad zawartych w instrukcjach stanowiskowych i procedurach
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne, preferowane elektroniczne
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (schematy)
  • Umiejętność lutowania
  • Zdolności manualne przy precyzyjnych pracach montażowych
  • Szybkie uczenie się i dokładność
  • Samodzielność, odpowiedzialność, zorganizowanie
  • Dbałość o powierzone materiały, narzędzia i stanowisko
Oferujemy:
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia: stała podstawa + premie
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
  • Szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
Prosimy o zamieszczenie w ofercie zapisu:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”