kandydatów

Etat Operator Stacji Monitorowania Alarmów

Firma: TP TELTECH Sp. z o.o. miejsce pracy: Lublin

Jesteś otwarty na zdobywanie nowych doświadczeń? Chcesz stawiać czoło wyzwaniom w pełnym motywacji środowisku? Dołącz do zespołu TP TELTECH i razem z nami buduj swoją karierę.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Operator Stacji Monitorowania Alarmów
Miejsce pracy: Lublin
Nr ref.: 01/SMA/2022

Zadania:

  • Monitorowanie alarmów i obsługa sygnałów alarmowych zgodnie z ustalonymi procedurami.
  • Prowadzenie ewidencji sygnałów w dedykowanych systemach informatycznych.
  • Współpraca w tym zakresie z grupami interwencyjnymi, policją i klientem.
  • Kontrola poprawności działania infrastruktury technicznej stacji monitorowania alarmów.
  • Zlecanie serwisu i konserwacji infrastruktury technicznej systemu monitorowania alarmów (SMA).
  • Reakcja na usterki poprzez przekazywanie ich przełożonym i serwisowi.
  • Dbanie o bezpieczeństwo SMA i stosowanie się do procedur w tym zakresie.
  • Zapewnienie obsługi klienta poprzez zlecanie usług związanych z zewnętrznymi grupami interwencyjnymi, policją.
  • Informowanie klienta o nieprawidłowościach w pracy systemu zainstalowanego u klienta.
  • Przestrzeganie procedur ochrony obiektów, ruchu osobowego oraz dostępu do pomieszczeń SMA.
  • Szkolenia w zakresie obsługi klienta w ramach wykonywanych zadań operatora SMA.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane techniczne w zakresie telekomunikacji.
  • Zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę.
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe - preferencyjne pakiety na korzystnych warunkach.
  • Możliwość korzystania z usług Orange na preferencyjnych warunkach.
  • System premiowania oparty na wynikach pracy.
  • Szkolenia zapewniające rozwój.