kandydatów

Etat Specjalista ds. Sprzedaży fotowoltaiki

Firma: TP TELTECH Sp. z o.o. miejsce pracy: Lublin

Jesteś otwarty na zdobywanie nowych doświadczeń? Chcesz stawiać czoło wyzwaniom w pełnym motywacji środowisku? Dołącz do zespołu TP TELTECH i razem z nami buduj swoją karierę.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. Sprzedaży fotowoltaiki
Miejsce pracy: Lublin
Nr ref.: DUSiT/2021

Zadania:

  • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych i indywidualnych,
  • doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznych,
  • przygotowywanie kalkulacji, ofert oraz przygotowywanie i zawieranie umów z klientami,
  • raportowanie aktywności sprzedażowej.
Wymagania:
  • minimum rok doświadczenia w sprzedaży instalacji fotowoltaicznych,
  • znajomość lokalnego rynku,
  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży usług w terenie,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,
  • praktyczna umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,
  • zaangażowanie i samodzielność w działaniu,
  • efektywność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.
Mile widziane:
  • znajomość programów do projektowania instalacji PV.

Oferujemy:

  • stabilną współpracę w oparciu o umowę B2B,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz prowizję,
  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową na preferencyjnych warunkach,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • szkolenia z wiedzy technicznej i handlowej,
  • innowacyjny i konkurencyjny produkt,
  • miłą atmosferę w pracy dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku.