kandydatów

Etat Specjalista Marketingu Internetowego

Firma: Grupa Inter Cars miejsce pracy: Lublin

Jeżeli fascynujesz się możliwościami, które niesie ze sobą nowoczesny handel, masz poczucie, że e-commerce pozwala Ci na samorealizację - zostań członkiem naszego Zespołu!

Jesteśmy największym sprzedawcą części samochodowych w Europie Środkowo - Wschodniej w związku, z czym oferujemy Tobie realizację ambitnych, technologicznych wyzwań w międzynarodowym środowisku.

Budując z nami nowe struktury e-handlu w kanale B2C będziesz mieć wyjątkową możliwość bezpośredniego wpływu na kształt procesów związanych z marketingiem internetowym oraz e-commerce.

Dołącz do nas!

Specjalista Marketingu Internetowego
Miejsce pracy: lubelskie / Lublin

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja akcji e-marketingowych
  • Planowanie, projektowanie i raportowanie działań e-marketingowych (mailingi / komunikacja w sklepie internetowym: bannery, landing page itp.)
  • Współpraca działami UX / Product Management
  • Bezpośrednie działania z producentami z branży Automotive przy promocji oferty produktowej.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 2 lata pracy na stanowisku bezpośrednio związanym z marketingiem internetowym - warunek konieczny
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - warunek konieczny
  • Znajomości narzędzi marketingu online (np. Google Analytics, GetResponse lub podobne)
  • Umiejętności tworzenia tekstów marketingowych
  • Umiejętności analitycznych - wyciąganie wniosków, śledzenie konwersji, testy A/B
  • Znajomości aktualnych trendów marketingu internetowego i obszaru e-commerce,
  • Umiejętności współpracy w zespole,
  • Ambitnego podejścia do wyznaczanych celów.

Oferujemy:

  • Pracę przy interesujących projektach e-marketingowych w dużej polskiej firmie, funkcjonującej z sukcesami na 17 rynkach europejskich,
  • Bezpośredni wpływ na rozwój strategii e-marketingowej na polskich oraz zagranicznych rynkach,
  • Wygodną lokalizację w Warszawie, przy metrze Rondo Daszyńskiego
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Kursy doszkalające z języka angielskiego oraz udział w konferencjach i warsztatach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę lub kontraktu B2B