kandydatów

Etat Magazynier - kierowca

Firma: Grupa Inter Cars miejsce pracy: Lublin

Inter Cars S.A. lider na rynku części samochodowych poszukuje do Filii w Lublinie, Kandydata na stanowisko:

Magazynier - kierowca
Miejsce pracy: lubelskie / Lublin

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie dostaw i prawidłowe rozlokowanie towarów w magazynie
  • Kompletowanie towarów według zamówienia oraz przygotowywanie wysyłek
  • Zbieranie towaru z półek wg określonej specyfikacji przy użyciu czytników kodów
  • Dostawy towaru z magazynu do klientów

Od kandydatów oczekujemy:

  • Podstawowej umiejętności obsługi komputera
  • Punktualności, Skrupulatności i dokładności
  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia na wózki widłowe
  • Czynnego prawa jazdy kat. B

Kandydatom oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w godzinach 5:00-13:00