kandydatów

Etat Operator koparki

Firma: WALMAR INWESTYCJE Sp. z o.o. miejsce pracy: Lublin

Ogłoszenie numer: 8346888, z dnia 2023-06-13

Firma koncentruje swoją działalność w sektorze usług budowlano – montażowych w zakresie sieci sanitarnych. Współpracujemy z czołowymi firmami budowlanymi przy kompleksowych realizacjach obiektów przemysłowych, produkcyjnych oraz halach magazynowo-logistycznych. Siedziba firmy znajduje się w Lublinie, zaś inwestycje realizujemy na terenie całej Polski.

Operator koparki

Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska

  • wykonywanie prac ziemnych na terenie budowy przy wykonywaniu sieci wodno-kanalizacyjnych i gazowych;
  • obsługa koparki/wozidła zgodnie z jej/jego przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa;
  • dbałość o stan techniczny maszyny i wykonywanie drobnych prac naprawczych;
  • współpraca z pozostałymi pracownikami.

Wymagania

  • uprawnienia operatora koparki i koparko-ładowarki;
  • minimum pół roczne doświadczenie na danym stanowisku;
  • dokładność i dbałość o powierzony sprzęt i porządek na stanowisku pracy;
  • rzetelne podejście do pracy;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • dyspozycyjność;
  • praca w delegacji.

Oferujemy

  • umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i jakości pracy;
  • szkolenie na stanowisku pracy;
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • zakwaterowanie dla zamiejscowych pracowników.