kandydatów

Etat Pracownik Administrujący Domem Studenckim

Firma: Uniwersytet Medyczny w Lublinie miejsce pracy: Lublin

Uniwersytet Medyczny w Lublinie ogłasza nabór na stanowisko:

Pracownik Administrujący Domem Studenckim
Miejsce pracy: Lublin
Główne zadania:
  • codzienny, bezpośredni kontakt ze studentami i klientami z całego świata,
  • przyjmowanie comiesięcznych płatności czynszowych,
  • kwaterowanie i wykwaterowywanie studentów,
  • obsługa finansowa akademika,
  • zarządzanie personelem akademika.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • znajomość pakietu Office (zwłaszcza Excel),
  • komunikatywność, dobry kontakt z młodymi ludźmi,
  • uprzejmość, wysoka kultura osobista w relacjach z klientami,
  • elastyczność, umiejętność reagowania w zróżnicowanych sytuacjach,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie składające się z stałej podstawy i pochodnych,
  • Pracę w doświadczonym i kompetentnym zespole,
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy,
  • Bogaty pakiet socjalny.