kandydatów

Etat Administrator sieci i IT / DevOps

Firma: o4b Sp. z o. o. miejsce pracy: Lublin

Zdobądź doświadczenie w jednej z najszybciej rozwijających się firm IT w regionie.

Administrator sieci i IT / DevOps
Miejsce pracy: Lublin

UMOWA O PRACĘ -  9 000–15 000 zł brutto / mies.

KONTRAKT B2B - 12 000–21 000 zł netto (+ VAT) / mies.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • utrzymanie aplikacji
  • zapewnienie stabilności działania aplikacji
  • obsługa zgłoszeń zgłoszonych przez klientów
  • analiza zgłoszonych błędów
  • przygotowanie opracowań dla zapytań klienckich
  • instalacja aplikacji na środowisku testowym i produkcyjnym
  • asysta dla klientów w trakcie testów klienckich
  • testy aplikacji po wprowadzeniu poprawek do aplikacji
  • systematyczne kontrolowanie poprawnego działania aplikacji (monitoring działania serwerów oraz aplikacji)
  • naprawa oraz likwidacja błędów, które wpływają na poprawne działanie systemów
  • optymalizacja aplikacji
  • zarządzanie serwerami i konfiguracja sieci
  • wirtualizacja środowisk
  • wsparcie developerów w analizie problemów sieciowych
  • pisanie skryptów automatyzujących procesy instalacji
JESTEŚ ZMOTYWOWANY, CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE?
TA OFERTA JEST DLA CIEBIE.
WYMAGANIA:
  • Znajomość metodyki DevOps
  • Znajomość podejścia IaC (np. Terraform)
  • Znajomość podejścia chmurowego
  • Kubernetes
  • Linux
  • CI/CD (gitlab)
  • Bash/Python
MILE WIDZIANE:
  • ELK (Elasticsearch, Logstash, Kibana)
  • Grafana, Prometheus
  • Redis
  • Postgresql
  • Rancher
  • Architektura mikroserwisowa
  • Nginx
  • Podstawowa znajomość programowania (Java, JavaScript)
OFERUJEMY:
  • luźną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole
  • swobodę działania i wzajemne wsparcie
  • kartę MultiSport
  • elastyczny czas pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie, typ umowy do ustalenia

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 31-03-2023
Wyświetleń: 82