Etat Quality Assurance Specialist / Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

Firma: MM Lublin Sp. z o.o. miejsce pracy: Lublin

MM Lublin Sp. z o.o. jest częścią MM Group - austriackiego koncernu specjalizującego się w branży opakowań z tektury i papieru. W naszym Zakładzie w Lublinie zajmujemy się produkcją opakowań kartonowych z nadrukiem oraz etykiet samoprzylepnych dla branży kosmetycznej oraz farmaceutycznej. Naszymi Klientami są renomowane marki, mające swoje zakłady na całym świecie.

Do naszego Zakładu Produkcyjnego w Lublinie (branża opakowaniowa),
poszukujemy osób na stanowisko:

Quality Assurance Specialist / Specjalista ds. Zapewnienia Jakości
Miejsce pracy: Lublin
Twój zakres obowiązków
  • utrzymanie i doskonalenie wymagań Systemu Zarządzania Jakością zgodnych z obowiązującymi normami oraz wymaganiami Klientów w zakresie: poprawności realizacji procesów produkcyjnych, nadzorowanie niezgodności wewnętrznych, wsparcie działów operacyjnych w rozwiązywaniu problemów jakościowych, określanie i wdrażanie działań korygujących
  • prowadzenie Sytemu Zarządzania jakością w zakresie kalibracji, kontrola dostawców, walidacja systemów, procesów, a także rozwoju nowych produktów
  • opracowywanie, aktualizacja, weryfikacja i zapewnienie integralności dokumentacji systemu zarządzania jakością
  • czynny udział w audytach klienckich i certyfikujących; zarządzanie planem audytów, prowadzenie i dokumentowanie audytów wewnętrznych, zarządzanie działaniami po audytowymi, nadzorowanie wdrażania działań korygujących
  • prowadzenie rejestru reklamacji oraz opracowywanie i wdrażanie działań korygujących z uwzględnieniem oceny ich skuteczności, kontakt z Klientem
  • analiza bieżących problemów i zagadnień jakościowych; udział w rozwiązywaniu problemów dotyczących systemu, funkcjonowania procesów oraz jakości wyrobów
  • przeprowadzanie szkoleń pracowników z zakresu GHP, GMP, HACCP
Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie na stanowisku związanym z systemami zarządzania jakością – praca z wymaganiami norm i standardów
  • znajomość systemów jakości oraz kwalifikacje audytora wewnętrznego
  • doświadczenia w prowadzeniu audytów wewnętrznych
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
  • umiejętność pracy w zespole, budowania pozytywnych relacji
To oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • możliwość rozwoju umiejętności technicznych i interpersonalnych
  • możliwość wdrażania własnych inicjatyw i wpływ na rozwój biznesu
  • program wdrożenia, który pozwoli poznać całą organizację – procesy, ludzi, standardy pracy oraz kulturę organizacyjną
  • program Wsparcia Pracowników (EAP) – bezpłatne wsparcie dla pracowników i ich rodzin w radzeniu sobie z problemami z obszaru życia zawodowego jak i prywatnego
  • prywatną opiekę medyczną, karty przedpłacone, karty podarunkowe dla dzieci, dofinansowanie do nauki języków obcych oraz studiów, owoce dla pracowników, możliwość przystąpienia do programu Multisport oraz ubezpieczenia grupowego na życie;
  • pracę w przyjaznej atmosferze.
Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • owoce
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • Program Wsparcia Pracowników (EAP)