kandydatów

Etat Specjalista ds. Likwidacji Szkód Majątkowych

Firma: Generali miejsce pracy: Lublin

Specjalista ds. Likwidacji Szkód Majątkowych
Miejsce pracy: Lublin
Twoje zadania:
  • Dbanie o poprawny proces likwidacji szkód majątkowych (w szczególności w szkodach z tytułu odpowiedzialności cywilnej)
  • Ustalanie odpowiedzialności Towarzystwa i wysokości odszkodowania
  • Prowadzenie działań zmierzających do wyeliminowania nienależnych wypłat odszkodowań
  • Wnioskowanie o kierowanie spraw do opinii prawnych oraz opinii podmiotów zewnętrznych
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie likwidacji szkód
  • Przygotowywanie decyzji o wypłacie odszkodowania/odmowie wypłaty odszkodowania i powiadamianie poszkodowanych o podjętych decyzjach
  • Udzielanie informacji Klientom w sprawach dotyczących likwidacji zgłoszonych szkód
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie w rozpatrywaniu roszczeń odpowiedzialności cywilnej
  • Znajomość prawa ubezpieczeniowego
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych (preferowane kierunki prawnicze lub finansowe)
  • Umiejętność organizacji czasu pracy oraz terminowość w realizacji powierzonych zadań
  • Dokładność i wnikliwość
  • Wysoki poziom komunikacji i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikacyjnym będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość programu Ms Word i Excel
Twoje korzyści:
  • Praca w modelu hybrydowym: z domu lub z biura, z miejscami do pracy kreatywnej lub wymagającej skupienia
  • Szeroki wybór szkoleń i webinarów podnoszących umiejętności, dopasowanych do potrzeb i konkretnych wyzwań biznesowych Pracowników
  • Możliwość udziału w projektach międzynarodowych
  • Okazje do zdobycia dodatkowego doświadczenia i doskonalenia umiejętności językowych poprzez możliwość pracy (na kilka miesięcy, kilka lat lub na stałe) w spółkach należących do Grupy Generali za granicą
  • Prywatna opieka medyczna Enel-Med, z możliwością wykupienia pakietów dla Twoich bliskich
  • Darmowe wsparcie terapeutyczne, dostępne w godzinach pracy
  • Ubezpieczenie grupowe i zniżki na ubezpieczenia indywidualne
  • Atrakcyjna oferta Generali Investments IKE lub IKZE
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej, na której można wykupić m.in. kartę MultiSport lub bilety do kina czy teatru w preferencyjnych cenach
  • Promocje na abonament w T-Mobile lub produkty Philips i Tefal