kandydatów

Etat Asystent ds. wsparcia techniczngo

Firma: Miejski Urząd Pracy w Lublinie miejsce pracy: Lublin

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Asystent ds. wsparcia techniczngo
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/23/0721
OBOWIĄZKI:
Obsługa połączeń, e-maili, czatów internetowych (w języku angielskim i francuskim) i innych kontaktów w ramach SLA; stosowanie zasad obsługi klienta zgodnie z Kryteriami Jakości; intelligent Service Center/Smart Service Center: zbieranie informacji biznesowych od użytkownika; rejestrowanie wszystkich incydentów i obsługa zgłoszeń serwisowych w narzędziu, wypełnianie wszystkich wymaganych pól; ISC/SSC: prawidłowe nadawanie priorytetów; rozwiązywanie jak największej ilości incydentów w czasie pierwszego kontaktu zgodnie z kontraktowym SLA (FTF, FLR)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali technicy wsparcia informatycznego i technicznego
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: francuski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: obsługa komputera i programów komputerowych (programy Word,Excel)

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : dla mniej świadomych technicznie odbiorców (w mowie i piśmie); rozwiązywanie problemów, rozumienie SLA i KPI[Umiejętność 1] : specyficzna wiedza informatyczna w zakresie klienta; obsługa klienta, interpretowanie informacji technicznych i przedstawianie ich w prosty sposób[Inne] : Wymagane wykształcenie: wyższe, dowolny kierunek; doświadczenie zawodowe: co najmniej 1 rok na dowolnym stanowisku pracy.UWAGA! Miejsce wykonywania pracy: Lublin, ul. Nałęczowska 14 oraz inne miejsca wskazane przez pracodawcę.

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie