Etat Pracownik produkcji - operator maszyny rdzeniarskiej k/m

Firma: Hüttenes-Albertus Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Lublin

Hüttenes-Albertus Polska

poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Pracownik produkcji
- operator maszyny rdzeniarskiej k/m
Miejsce pracy: Lublin
Opis stanowiska:
  • po przeszkoleniu – proste prace przy produkcji rdzeni
  • pakowanie produktów
  • atrakcyjne wynagrodzenie w systemie akordowym
Nasze wymagania:
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • sprawność, zwinność
  • nie wymagamy doświadczenia
Oferujemy:
  • pełne szkolenie wdrażające do pracy
  • program poleceń pracowników
  • dofinansowanie karty Multisport
  • abonament medyczny Luxmed
  • dofinansowanie obiadów
  • ubezpieczenie na życie Uniqa na preferencyjnych warunkach
  • premie wakacyjne i świąteczne
  • możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień (wózki widłowe, suwnica)
  • zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 14-02-2023
Wyświetleń: 113