kandydatów

Etat Statystyk medyczny

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku miejsce pracy: Świdnik

Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku
Statystyk medyczny
Miejsce pracy: Świdnik
Numer: StPr/22/0922
OBOWIĄZKI:

Przygotowywanie dokumentacji medycznej pacjentów do archiwizowania, sporządzanie ksero dokumentacji medycznej na wniosek pacjenta lub instytucji, przekazywanie korespondencji do poszczególnych pracowników komórek organizacyjnych, przygotowywanie oraz właściwe przechowywanie dokumentacji medycznej, sporządzanie raportów statystycznych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

odpowiedzialność, dokładność, skrupulatność

Miejsce pracy:

Świdnik

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku