kandydatów

Etat Konsultant ds. opieki prawnej

Firma: KANCELARIA PRAWNA Biura Ekspertyz Sądowych Sp. z o.o. miejsce pracy: Lublin

Ogłoszenie numer: 7573041, z dnia 2022-09-28

Kochasz pracę z ludźmi tak jak my? Masz doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta i/lub dziale sprzedaży?

Operowania językiem korzyści to Twoje drugie imię? Jeśli tak — czekamy właśnie na Ciebie!

Pozwól, że zdradzimy Ci, dlaczego po kilku miesiącach pracy w naszej Kancelarii poniedziałek stanie się Twoim ulubionym dniem tygodnia.

W BES wierzymy, że pierwszy kontakt z klientem jest kluczowy. Dlatego Twoje zaangażowanie jest zawsze dostrzegane. Zanim jednak rozpoczniesz pracę na samodzielnym stanowisku, zaprosimy Cię na serię praktycznych szkoleń, prowadzonych przez znanych prawników, syndyków i doradców restrukturyzacyjnych.

Jesteś ważną częścią zespołu i zawsze możesz liczyć na życzliwą pomoc i merytoryczne wsparcie.

W BES gramy do jednej bramki!

Kim jesteśmy?

Kancelaria Prawna Biura Ekspertyz Sądowych sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie  świadczy usługi prawnicze dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim przyjazna atmosfera w miejscu pracy. Nie jesteśmy typową korporacją. Chociaż wciąż się rozwijamy, cały czas mamy na uwadze relacje w miejscu pracy. U nas wszyscy się znają, każdy może liczyć na pomoc drugiej osoby. Tworzymy zgrany zespół ambitnych i fajnych ludzi.

Kogo szukamy?

Osób na stanowisko: Doradca Klienta ds. opieki prawnej

Dział Sprzedaży to idealne miejsce dla osób nastawionych na wyznaczanie i realizację celów.

To właśnie tu pozyskujemy nowych Klientów, budujemy z nimi trwałe relacji, służymy wsparciem oraz dbamy o kontakt z tymi, którzy już nam zaufali.

Jeśli lubisz ludzi, potrafisz wykazywać inicjatywę i stawiać czoła zadaniom wymagających kreatywnych rozwiązań.

To czekamy właśnie na Ciebie!

Konsultant ds. opieki prawnej

Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i budowanie relacji z Klientem
  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • Dobra organizacja pracy
  • Otwartość i komunikatywność
  • Przykładanie się do wykonywania swoich obowiązków
  • Kulturalne zachowanie

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (stawka godzinowa, atrakcyjny system prowizyjny)
  • Dodatkowy system motywacyjny (konkursy z nagrodami)
  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe zwiększające Twoje kompetencje
  • Wyjazdy szkoleniowe i imprezy integracyjne
  • Możliwości awansów w strukturach firmy

Dodatkowo:

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Codzienną porcję owoców - u nas owocowe są nie tylko czwartki :)
  • Pyszną kawę

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 28-09-2022
Wyświetleń: 159