kandydatów

Etat Asystent ds. logistyki

Firma: Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych miejsce pracy: Niemce

Dołącz do Składnicy RARS w Niemcach

Asystent ds. logistyki
Miejsce pracy: Niemce
Kogo szukamy
  • Szukamy osoby na stanowisko Asystent ds. logistyki.
  • Chcemy zatrudnić jedna osobę na pełen etat.
Jaki jest adres miejsca pracy?
  • Miejsce pracy to Składnica RARS, 21-025 Niemce, woj. Lubelskie
Czym będziesz się zajmować? Główne obowiązki:
  • Wykonywanie prac załadunkowych i wyładunkowych oraz transport wewnątrzmagazynowy towarów.
  • Wykonywanie prac związanych z właściwym rozmieszczeniem towarów w magazynie i zapewnienie odpowiednich warunków ich przechowywania zgodnie z obowiązującymi normami oraz zawartymi umowami.
  • Wykonywanie zabiegów konserwacyjnych towarów stosownie do wymagań technologii ich przechowywania.
  • Wykonywanie prac związanych ze sprawdzaniem ilości i jakości przyjmowanych i wydawanych towarów.
  • Właściwe zabezpieczenie i przechowywanie dokumentacji dotyczącej towarów, w tym certyfikatów, gwarancji, instrukcji itp.
  • Obsługa sprzętu i urządzeń do wykonywania czynności transportowych oraz przeprowadzanie zabiegów konserwacyjnych maszyn i urządzeń.
  • Obsługa komputera i urządzeń biurowych.
  • Prowadzenie ewidencji towarów, oraz sporządzanie dokumentacji związanej z obrotem magazynowym (Pz, Wz, protokoły itp.)
  • Wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego, związanych z funkcjonowaniem Składnicy.
Sprawdź, czy spełniasz niezbędne wymagania:
  • Wykształcenie średnie.
  • Znajomość podstawowych zasad gospodarki magazynowej i bezpieczeństwa przy obsłudze urządzeń technicznego wyposażenia magazynów.
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie oprogramowania biurowego.
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dokładność, rzetelność, punktualność, samodzielność, korzystanie w pełni praw publicznych, niekaralność.
Twoje dodatkowe atuty, czyli wymagania pożądane:
  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie zawodowe w logistyce magazynowej.
  • Znajomość ustawy o rezerwach strategicznych.
  • Doświadczenie w pracy z systemami WMS.
  • Język angielski lub niemiecki w stopniu zaawansowanym
  • Posiadanie uprawnień UDT do obsługi wózków podnośnikowych.
  • Znajomość obsługi programu SAP, Xpertis lub innych systemów klasy ERP.
  • Ukończony kurs obsługi wózków widłowych wraz z wymianą butli gazowych.
Sprawdź co oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Możliwość rozwoju i współpracy z ekspertami.
  • Premie uzależnione od wyników pracy.
  • Zniżki na wypoczynek w ośrodkach wypoczynkowych.
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie.
  • Pakiet w ramach ZFŚS oferujący między innymi:
    • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników oraz dzieci pracowników.
    • Dodatek świąteczny.
Chcę aplikować. Jakie dokumenty mam złożyć? Wymagane dokumenty
  • Życiorys (CV)
  • Własnoręcznie podpisane oświadczenie kandydata o wyrażeniu / niewyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  • Posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „poufne” lub zgoda na poddanie się procedurze dopuszczenia do informacji niejawnych.