kandydatów

Etat Młodszy asystent ds. wsparcia technicznego

Firma: Miejski Urząd Pracy w Lublinie miejsce pracy: Lublin

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Młodszy asystent ds. wsparcia technicznego
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/22/1610
OBOWIĄZKI:

Odpowiadanie na maile, telefony, korespondencję przez czat (w języku francuskim i angielskim); rozpatrywanie zapytań i próśb o pomoc w rozwiązaniu technicznych problemów za pośrednictwem odpowiednich narzędzi; diagnoza problemów technicznych według określonych procedur i baz danych; efektywne używanie narzędzi do automatyzacji procesów ; stosowanie zasad obsługi klienta zgodnie z kryteriami jakości; kooperacja z zespołem specjalistów w razie napotkania skomplikowanych problemów technicznych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali technicy wsparcia informatycznego i technicznego
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: francuski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: obsługa komputera i programów komputerowych (programy Word,Excel)

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : pozytywne nastawienie do klienta i dobre umiejętności komunikacyjne; umiejętność pracy w zespole, sprawne podejście do rozwiązywania problemów [Umiejętność 2] : i sprawne zarządzanie zadaniami; znajomość zasad obsługi klienta. [Inne] : Wymagane wykształcenie: wyższe, dowolny kierunek; doświadczenie zawodowe: co najmniej 6 miesięcy na dowolnym stanowisku pracy. Miejsce wykonywania pracy: Lublin, ul. Nałęczowska 14 oraz inne miejsca wskazane przez pracodawcę.

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie