kandydatów

Etat Pracownik gastronomii

Firma: Miejski Urząd Pracy w Lublinie miejsce pracy: Lublin

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Pracownik gastronomii
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/22/1016
OBOWIĄZKI:

Wykonywanie różnymi technikami i metodami zgodnie z normami surowcowymi różnych asortymentów potraw, posiłków posługiwanie się narzędziami, maszynami i urządzeniami przy przygotowaniu potraw i napojów, wykańczanie porcjowanie, dekorowanie i estetyczne wydawanie wyrobów kulinarnych, utrzymywanie na bieżąco czystości na stanowisku pracy ( mycie, wyparzanie suszenie, polerowanie naczyń kuchennych oraz sprzętu kuchennego), a także porządkowanie pomieszczeń produkcyjnych po zakończeniu pracy, przestrzeganie przypisów BHP i PPOŻ, obowiązujących w zakładzie. Miejsce wykonywania pracy: Lublin, teren kraju.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food
Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: gruziński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: ormiański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Obsługa maszyn piekarniczych
Uprawnienia: KSIĄŻECZKA ZDROWIA DLA CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH
Uprawnienia: umiejętność posługiwania się narzędziami, maszynami i urządzeniami przy przygotowywaniu potraw i napojów

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : OBSŁUGA MASZYN : WAŁKOWNICA DO CIAST, MIKSER PLANETARNY, PIEC CUKIERNICZY - KONIECZNIE [Umiejętność 1] : UMIEJĘTNOŚĆ WYKAŃCZANIA, PORCJOWANIA, DEKOROWANIA I ESTETYCZNEGO WYDAWANIA POSIŁKÓW KULINARNYCH [Inne] : WYKSZTAŁCENIE MIN. PODSTAWOWE - KONIECZNIE, MILE WIDZIANE- ŚREDNIE- POŻĄDANE, MILE WIDZIANE 3 MCE DOŚWIADCZENIA ,KSIĄŻECZKA ZDROWIA DLA CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH- KONIECZNIE, OBSŁUGA MASZYN : WAŁKOWNICA DO CIAST, MIKSER PLANETARNY, PIEC CUKIERNICZY - KONIECZNIE, ZNAJOMOŚĆ J. ORMIAŃSKIEGO C2 LUB ZNOMOŚĆ J. GRUZIŃSKIEGO C2 BIEGLE KONIECZNIE,

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie