kandydatów

Etat Menedżer marki

Firma: Miejski Urząd Pracy w Lublinie miejsce pracy: Lublin

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Menedżer marki
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/22/1356
OBOWIĄZKI:

- opracowywanie strategii rozwoju marek i wprowadzanie na rynek nowych produktów w ramach danej marki; - planowanie i realizowanie budżetów marketingowych poszczególnych marek; - zarządzanie cyklem życia produktów w ramach określonej kategorii produktowej; - monitorowanie i analizowanie danych z rynku oraz badanie rynku ze względu na oczekiwania klientów; - opracowywanie nowych strategii sprzedaży odpowiadających na potrzeby klientów oraz zgodnych z aktualnymi trendami na rynku; - opracowywanie strategii komunikacji z rynkiem; - współpracowanie z firmami zewnętrznymi w ramach budowy i rozwoju marki; - prowadzenie monitoringu w zakresie działań marketingowych prowadzonych przez konkurencję; - kontrolowanie skuteczności oraz poziomu realizacji projektów marketingowych; - budowanie oraz umacnianie w świadomości klientów wizerunku danej marki; - prowadzenie kampanii reklamowych i akcji promocyjnych danej marki oraz lansowanie nowych produktów w celu zwiększenia efektywności sprzedaży i rozpoznawalności marki już istniejącej na rynku; - sporządzanie raportów produktowych i cenowych; - budowanie planów sprzedażowych; Język ukraiński niezbędny jest do rozszerzania kontaków służbowych z klientami z krajów Europy Wschoniej oraz lepszej jakości wykonywania pracy. Miejsce wykonywania pracy: Lublin, teren Polski, teren Unii Europejskiej - wg zleceń.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Menedżer marki (brand manager)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

umiejętności: znajomość branży, znajomość system IC

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie