kandydatów

Etat Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Nałęczów

Ogłoszenie numer: 6879225, z dnia 2022-04-21

Klient portalu Praca.pl

Kameralny obiekt hotelowy z basenem - Spa.

Położony w urokliwym miasteczku zdrojowym.

Chcemy specjalizować się w pobytach wyciszających dla zabieganych i nie tylko.

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Miejsce pracy: Nałęczów

Opis stanowiska

  • Prowadzenie działań promocyjnych na rzecz firmy zgodnie z zaplanowanym harmonogramem.
  • Przygotowywanie ofert handlowych.
  • Aktywne pozyskiwanie klientów.
  • Sprzedaż usług hotelowych i konferencyjnych.
  • Planowanie i prowadzenie działań w Social Media.
  • Analiza potencjału branżowych serwisów reklamowych.
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań i działań marketingowych w internecie.
  • Zarządzanie personelem i delegowanie zadań.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w dziale sprzedaż / marketing w hotelu.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi systemów rezerwacyjnych.
  • Umiejętność kreowania działań sprzedażowych.
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Ofifice.
  • Pasja i pomysłowość w wykonywanej pracy.
  • Dyspozycyjność.
  • Wyższe wykształcenie.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Wynagrodzenie:podstawa plus prowizja od przychodu.
  • Elastyczny grafik pracy.
  • Bonusy po okresie próbnym.