kandydatów

Etat Elektryk- operator stacji uzdatniania wody

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łęcznej miejsce pracy: Łęczna

Powiatowy Urząd Pracy w Łęcznej
Elektryk- operator stacji uzdatniania wody
Miejsce pracy: Łęczna
Numer: StPr/22/0032
OBOWIĄZKI:

1. Obsługa codzienna SUW. 2. Wykonywanie napraw i remontów bieżących urządzeń elektrycznych - w uzgodnieniu z Kierownikiem lub Majstrem. 3. Usuwanie awarii i usterek w pracy urządzeń elektrycznych, mechanicznych i hydraulicznych. 4. Teren SUW: utrzymanie w czystości urządzeń technologicznych, sprawdzenie stanu technicznego urządzeń studni głębinowych, dbanie o czystość i porządek wokół SUW i studni głębinowych, koszenie trawy na teresnie SUW i studni głębinowych, utrzymanie porządku na terenie SUW i strudni głębinowych, odśnieżanie ciągów pieszych. 5. Kontrola studni głębinowych. 6. Wykonywanie pomiarów zwierciadła wody w piezometrach, wydajności studni, poziomu zwierciadła wody w studniach głębinowych. 7. Kontrola zużyccia energii elektrycznej na obiektach eksploatowanych przez DWK. 8. Minitorowanie przebiegu mocy w obiektach SUW przy użyciu programu komputerowego. 9. Dbanie o prawidłową kompensację mocy. 10. Sporządzenie harmonogramu częstotliwości pomiarów elektrycznych w obiektach należących do DWK. 11.Wykonywanie pomiarów elektrycznych na obiektach należących do DWK: oględziny dotyczące ochrony przed dotykiem bezpośrednim, pomiary rezystancji i izolacji, badania ciągłości przewodów ochronnych, próby działania urządzeń różnicowo-prądowych, badania instalacji uziemiającej. 12.Sporządzanie protokołów z przeprowadzonych pomiarów. 13.Uczestniczenie w pracach hydrauliczno-montażowych przy usuwaniu awarii i realizacji inwestycji wodociągów i kanalizacji należacych do PGKiM Łeczna Sp. z o.o. w Łęcznej. 14. Bezwzględne przestrzeganie parametrów obciążenia maszyn.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

preferowane kierunki - elektryk, automatyk, mechatronik

Miejsce pracy:

Łęczna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęcznej