kandydatów

Etat Technical Product Owner

Firma: Verestro miejsce pracy: Lublin

Technical Product Owner

Od 2011 roku działamy na rynku płatności mobilnych i internetowych.
Zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań technologicznych dla banków i sprzedawców e-commerce i m-commerce. Obsługujemy portfele cyfrowe w ramach systemu Masterpass, wdrażamy płatności zdalne, zbliżeniowe (HCE, MDES), programujemy aplikacje na najpopularniejsze platformy. Prowadzimy projekty międzynarodowe w Europie i Azji.

Jesteśmy partnerem Mastercard®, utrzymujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa potwierdzone certyfikatem PCI DSS. Aktualnie zatrudniamy ponad 90 osób w 4 miastach, w 2015 roku otrzymaliśmy tytuł Geparda Biznesu.

Więcej o nas przeczytasz: www.upaid.pl

Opis stanowiska:

Będziesz odpowiedzialny za prowadzenie międzynarodowych projektów uPaid, a do Twoich zadań będzie należało w szczególności:

  • realizacja nowych wdrożeń i projektów z zakresu dotychczasowej oferty produktowej
  • bezpośredni kontakt z partnerami biznesowymi
  • przekładanie wymagań partnera na procesy biznesowe i techniczne
  • przygotowywanie dokumentacji produktowej, map procesów, opisy use case, diagramów
  • koordynowanie i nadzorowanie prac związanych z realizacją produktu
  • współpraca z Product Ownerami oraz zespołami deweloperskimi odpowiedzialnymi za pozostałe produkty linii produktowej
  • wsparcie w ramach opracowywania strategii i planu rozwoju produktów w obszarze płatności mobilnych, portfeli cyfrowych, NFC itp.
  • współpraca przy tworzeniu i realizacji działań marketingowych
  • identyfikacja potrzeb klientów i odbiorców
  • koordynacja pracy zespołu odpowiedzialnego za wdrożenie projektu
Czego wymagamy:
  • 3-letnie doświadczenie w sektorze IT, bankowym, ubezpieczeniowym lub instytucji finansowej – mile widziane
  • doświadczenie w zarządzaniu produktem lub projektami
  • rozwinięte zdolności analityczne (projektowanie procesów, analiza danych)
  • aktywna praca z dokumentacją, dokładność i sumienność
  • doświadczenie w pisaniu dokumentacji produktowej/projektowej, tworzeniu procedur, diagramów UML, map ,procesów, scenariuszy testowych
  • praktyczna znajomość architektury systemów informatycznych
  • wykształcenie wyższe
  • biegła znajomość języka angielskiego, min. poziom B2/C1
  • zainteresowanie tematyką nowych technologii i usług płatniczych
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • proaktywna postawa, odpowiedzialność, sumienność, komunikatywność, kreatywność
Co oferujemy:
  • Udział w międzynarodowych projektach prowadzonych z renomowanymi instytucjami z sektora finansów i nowoczesnych technologii
  • Przyjazna atmosfera w biurze, otwarta komunikacja
  • Duża samodzielność, płaska struktura organizacji
  • Specjalistyczne szkolenia, duże możliwości rozwoju
  • Karta Multisport
  • Pakiet medyczny

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 04-04-2022
Wyświetleń: 184