kandydatów

Etat Specjalista ds. Rozwoju Sieci Sprzedaży

Firma: LEXITOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ miejsce pracy: Lublin

Ogłoszenie numer: 6437133, z dnia 2022-01-28

Spółka Lexitor została założona w 2017 r. przez grupę specjalistów wywodzących się z branży finansowej, odszkodowawczej i prawnej. Bogate doświadczenie i uważna obserwacja rynku finansowego stały się podstawą do powołania do życia podmiotu oferującego kompleksową obsługę wierzytelności konsumenckich. Na przestrzeni kilku lat obsłużyliśmy już ponad tysiąc klientów, którzy dzięki nam odzyskali należne świadczenia pieniężne od instytucji finansowych i ubezpieczeniowych.

Specjalista ds. Rozwoju Sieci Sprzedaży

Miejsce pracy: lubelskie / Lublin

Opis stanowiska

Kancelaria Lexitor będąca podmiotem o bardzo ugruntowanej pozycji na rynku obsługi prawnej w związku z dynamicznym rozwojem oraz wejściem na nowe rynki poszukuje kandydatów na stanowisko:

Do głównych zadań osób zatrudnionych na tym stanowisku należeć będzie:

  • budowa jakościowej struktury sprzedaży opartej o podmioty współpracujące
  • nawiązywanie trwałych relacji z podmiotami i osobami z szeroko pojętej branży usługowej, prawnej, czy finansowej
  • sporządzanie ofert współpracy i przekazywanie ich zainteresowanym podmiotom
  • prowadzenie negocjacji biznesowych w zakresie warunków współpracy
  • raportowanie wyników działań do przełożonego

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w budowie sieci partnerskich (branże finansowe i doradcze)
  • własnej sieci kontaktów w branżach powiązanych
  • determinacji i sumienności w realizacji powierzonych zadań
  • wysokich umiejętności negocjacyjnych
  • wykształcenia min. średniego

Mile widziane osoby prowadzące działalność gospodarczą w branży finansowej, bądź prawnej.

Oferujemy

W zamian oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, bądź też umowę współpracy (w przypadku osób samozatrudnionych)
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii (również w przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą)
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • wsparcie działów sprzedaży oraz działu prawnego i Back Office
  • pracę w miłej atmosferze w młodym i ambitnym zespole

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 28-01-2022
Wyświetleń: 251