kandydatów

Etat Konserwator

Firma: Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie miejsce pracy: Lublin

Ogłoszenie numer: 6242370, z dnia 2021-12-23

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia

Konserwator

Miejsce pracy: lubelskie / Lublin

Opis stanowiska

  • dbałość o właściwy stan techniczny urządzeń, sprzętu i wyposażenia szkoły
  • wykonywanie bieżących napraw konserwacyjnych sprzętu szkolnego i budynku
  • wykonywanie przeglądów i konserwacji sprzętu elektrycznego będącego na wyposażeniu szkoły
  • pielęgnacja zieleni wokół budynku szkoły
  • wykonywanie prac porządkowych
  • usuwanie usterek, drobnych awarii i innych technicznych niesprawności budynku

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe na w.w. stanowisku pracy
  • uprawnienia energetyczne G1 w kategorii D i E

Oferujemy

  • zatrudnienie od zaraz w pełnym wymiarze czasu pracy
  • dobre warunki zatrudnienia

Pozostałe oferty pracy w firmie Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie
Etat Konserwator w firmie: Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie miejsce pracy: Lublin 06-05-2022
Etat Specjalista w zakresie zamówień publicznych i zakupów w firmie: Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie miejsce pracy: Lublin 18-01-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 23-12-2021
Wyświetleń: 222