kandydatów

Etat Sprzedawca w branży mięsnej

Firma: Miejski Urząd Pracy w Lublinie miejsce pracy: Lublin

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Sprzedawca w branży mięsnej
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/3345
OBOWIĄZKI:

Sprzedawca w branży mięsnej jest pracownikiem branży handlowej. Celem pracy jest obsługa klientów, w tym informowanie o sprzedawanych towarach mięsnych i jego przetworach. Sprzedaż będzie odbywać się w sposób bezpośredni, tzn. tradycyjnie, gdzie sprzedawca ma bezpośredni kontakt z nabywcą. Poza obsługą klientów sprzedawca wykonuje takie zadania, jak: przyjęcie towaru, kontrolowanie jakości towaru, eksponowanie go na stoisku, dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy oraz w miejscu czasowego składowania towaru. Zajmuje się również sporządzaniem dokumentacji obrotu, przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji lub pośredniczenie w ich załatwianiu, przeprowadzanie inwentaryzacji. Wykonywanie pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż., ochrony środowiska oraz HACCP

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Sprzedawca w branży mięsnej
Wykształcenie: gimnazjalne, brak
Uprawnienia: aktualna książeczka Sanepid
Uprawnienia: RADZENIE SOBIE ZE STRESEM
Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
Uprawnienia: elastyczność w działaniu, otwartość na różnorodność zadań

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Dobry kontakt z klientem [Inne] : Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku kasjer/sprzedawca

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie