kandydatów

Etat Dietetyk-magazynier

Firma: Miejski Urząd Pracy w Lublinie miejsce pracy: Lublin

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Dietetyk-magazynier
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/3275
OBOWIĄZKI:
1.organizacja żywienia zbiorowego dostosowanego do stanu zdrowia i potrzeb mieszkańców,2.układanie dekadowych jadłospisów zgodnie z obowiązującymi normami żywieniowymi,3.kontrola przygotowanych potraw przed ich podaniem,4.sporządzanie zapotrzebowań żywnościowych i gramówek zgodnie z wykorzystaniem norm żywieniowych,5.rozliczanie posiłków ilościowo i wartościowo wyprodukowanych i wydanych w kuchni dla mieszkańców DPS, we współpracy z Szefem Kuchni,6.monitorowanie systemu HACCP,7.kontrola i nadzór nad prowadzeniem dokumentacji w systemie HACCP,8.przyjmowanie towarów do magazynu, bieżące kontrolowanie jakości przyjmowanych towarów i zgodności asortymentowo-ilościowej dostawy ze złożonym zamówieniem,9.segregowanie i rozmieszczanie w magazynie towarów, zabezpieczenie ich i czytelne oznakowanie,10.prowadzenie bieżącej kartoteki ilościowo - wartościowej magazynu oraz dokumentowanie ruchu każdego asortymentu, zabezpieczenie prawidłowego stanu zapasów magazynowych,11.niezwłoczne powiadamianie dyrekcji Domu o powstałych niedoborach, uzgadnianie z księgowością miesięcznych stanów magazynowych, rozliczanie się i wyjaśnianie na bieżąco ubytków naturalnych,12.zaopatrzenie DPS w środki chemiczne, dezynfekcję, odzież i rękawice ochronne,13.prowadzenie ewidencji odzieży ochronnej i obuwia dla pracowników Domu oraz ewidencji środków ochrony osobistej,14.prowadzenie ewidencji dotyczącej darowizn.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali dietetycy i specjaliści do spraw żywienia
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe - posiadanie tytułu zawodowego dietetyk, bądź ukończenie szkoły policealnej publicznej lub niepublicznej o uprawnieniach szkoły publicznej i posiadanie dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w zawodzie dietetykumiejętność obsługi komputera w zakresie: edytor tekstów, arkusz kalkulacyjny, poczta elektroniczna, internet, programy ARISCO, w tym diety i magazyn, znajomość programów dot. prowadzenia magazynumile widziane przynajmniej 2 - letnie doświadczenie w pracy w zawodzie dietetyka, mile widziane doświadczenie pracy w magazynie;

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 010 - 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie