kandydatów

Etat Opiekunka

Firma: Miejski Urząd Pracy w Lublinie miejsce pracy: Lublin

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Opiekunka
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/3172
OBOWIĄZKI:
Opieka nad dziećmi do lat 3; prowadzenie zajęć opiekuńczo-wychowawczych i edukacyjnych, uwzględniających rozwój psychomotoryczny dzieci, właściwych do wieku dzieci;Ścisła współpraca z innymi opiekunami. Współpraca z rodzicami lub opiekunami prawnymi dzieci w realizacji działalności opiekuńczej, wychowawczej i edukacyjnej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Opiekunka w żłobku / klubie dziecięcym
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu
Uprawnienia: Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym
Uprawnienia: Położna – prawo wykonywania zawodu
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
Uprawnienia: OPIEKA NAD NIEMOWLĘTAMI
Uprawnienia: Doskonałe umiejetności interpersonalne i komunikacji
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : nauczyciela wychowania przedszkolnego, edukacji wczesnoszkolnej, pedagoga opiekuńczo-wychowawczego, społeczno-wychowawczego, wczesnej edukacji[Umiejętność 1] : kwalifikacje pielęgniarka/położna lub co najmniej 1 - rok doświadczenie w opiece nad dziećmi w wieku do lat 3; kwalifikacje opiekunki dziecięcej[Inne] : doświadczenie w opiece nad dziećmi do lat 3 - co najmniej 1 rok; kwalifikacje: a) pielęgniarki/położnej, b) opiekunki dziecięcej, c) nauczyciela wychowania przedszkolnego, d) nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej, e) pedagoga opiekuńczo-wychowawczego, f) pedagoga społeczno-wychowawczego, g) pedagoga wczesnej edukacji, h) terapeuty pedagogicznego, nauczyciela z kwalifikacjami z terapią pedagogiczną

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 950 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie