kandydatów

Etat Konserwator instalacji sanitarnych

Firma: Miejski Urząd Pracy w Lublinie miejsce pracy: Lublin

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Konserwator instalacji sanitarnych
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/3114
OBOWIĄZKI:
Do obowiązków konserwatora urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania Działu Technicznego USzD należy:1. Nadzór nad eksploatacją sieci i urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych i sieci centralnego ogrzewania w obiektach Szpitala.2. Utrzymanie ruchu ciągłego w zakresie pracy urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych i sieci centralnego ogrzewania.3. Konserwacja urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych i sieci centralnego ogrzewania.4. Okresowe przeglądy tych urządzeń i sieci.5. Drobne naprawy uszkodzeń i awarii tych urządzeń i sieci.6. Wymiana uszkodzonych oraz montaż nowych części, podzespołów lub całych urządzeń w instalacji wodnej, kanalizacyjnej i sieci c.o.7. Realizowanie wykonania planów, przeglądów i remontów.8. Prowadzenie prac z zastosowaniem przepisów, norm, zarządzeń, regulaminów i instrukcji ogólnie obowiązujących.9. Działanie w kierunku niezawodności pracy powierzonych urządzeń i instalacji.10.Udział w szkoleniach mających na celu podniesienie kwalifikacji oraz doskonalenie wykonywanych obowiązków.11. Natychmiastowe zgłaszanie kierownictwu szpitala o zauważonych zagrożeniach w zakresie nadzorowanych urządzeń i sieci.12. Przedstawianie wniosków technicznych, organizacyjnych dla usprawnienia pracy urządzeń.13. Bezwzględnego przestrzegania przepisów z zakresu bhp i ppoż., przepisów oraz instrukcji wewnętrznych dotyczących unieszkodliwiania odpadów medycznych.14. Przestrzegania reżimu sanitarno-epidemicznego przy realizacji zadań.15. Stosowania odzieży roboczej oraz sprzętu ochrony osobistej. 16. Wykonywanie innych czynności związanych z pracą zawodową nie objętych niniejszym zakresem, a zleconych przez Kierownika.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Hydraulik (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

umiejętność pracy pod presją czasuminimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku hydraulika

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie