kandydatów

Etat Pracownik ds. rozliczania mediów

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku miejsce pracy: Świdnik

Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku
Pracownik ds. rozliczania mediów
Miejsce pracy: Świdnik
Numer: StPr/21/1085
OBOWIĄZKI:
prowadzenie spraw związanych z rozliczeniem mediów w budynkach i lokalach zarządzanych przez spółdzielnię, przerowadzanie wizji w terenie, nadzór nad firmami zewnętrzymi realizującycmi usługi w zakresie obsługi urządzeń pomiarowych, sporządzanie zawiadomień, korespondencji do najemców, udzielanie wyjaśnień, przygotowanie danych, sprawozdań i informacji na potrzeby innych komórek organizacyjnych, kontrola prawidłowości prowadzonych rozliczeń, ewidencjonowanie danych w systemie UNISOFT, bezpośrednia obsługa klientów, prowadzenie i aktualizacja teczek lokali oraz archiwizacja dokumentacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, ekonomiczne

Miejsce pracy:

Świdnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku