kandydatów

Etat P.o. protokolant sądowy

Firma: Miejski Urząd Pracy w Lublinie miejsce pracy: Lublin

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
P.o. protokolant sądowy
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/3039
OBOWIĄZKI:
1)Protokołowanie na rozprawach i posiedzeniach oraz wykonywanie czynności z tym związanych2)Obsługa systemu informatycznego3)Opracowywanie projektów pism w sprawach, w oparciu o zarządzania sędziów4)Wysyłanie korespondencji oraz odpisów wyroków i postanowień5)Zamieszczanie w systemie informatycznym sporządzanych przez sędziów uzasadnień6)Zwracanie akt spraw sądowych do sądó7)Dołączanie korespondencji oraz zwrotnych poświadczeń odbioru do akt8)Wykonywanie innych czynności zleconych przez Przewodniczącego Wydziału i Kierownika Sekreteriatu, wynikających z funkcjonowania Wydziału.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sekretarka w kancelarii prawnej
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: KOMUNIKATYWNOŚĆ
Uprawnienia: Obsługa komputera
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

zdolności analityczne, kreatywnośćdoświadczenie w pracy biurowej w sądownictwie

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie