kandydatów

Etat Stażysta docelowo starszy specjalista

Firma: Miejski Urząd Pracy w Lublinie miejsce pracy: Lublin

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Stażysta docelowo starszy specjalista
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/2923
OBOWIĄZKI:
1. Zarządzanie urządzeniami sieciowymi w KW PSP w Lublinie oraz urządzeniami pracującymi w sieciach podległych jednostek PSP, nadzorowanymi przez KW PSP w Lublinie.2. Zarządzanie systemami serwerowymi (Windows, Linux) oraz oprogramowaniem pracującym na nich.3. Monitorowanie sieci i urządzeń teleinformatycznych pracujących w jednostkach PSP na obszarze woj. lubelskiego.4. Zapewnienie sprawnego funkcjonowania sprzętu komputerowego oraz urządzeń peryferyjnych w KW PSP w Lublinie, w tym usuwanie awarii w przypadku ich wystąpienia.5. Realizowanie czynności związanych z opracowywaniem specyfikacji i wymagań technicznych na systemy teleinformatyczne, w tym uczestnictwo w pracach komisji przetargowej.6. Udział w naradach służbowych, konferencjach i szkoleniach z zakresu teleinformatyki, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru systemów IT w Państwowej Straży Pożarnej.7. Działanie na rzecz rozwoju systemów służących do zapewnienia bezpieczeństwa teleinformatycznego.8. Zapewnienie działania systemów łączności bezprzewodowej funkcjonującej w jednostkach PSP.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Strażak
Wykształcenie: średnie branżowe, informatyczne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Obywatelstwo polskie, niekaralność za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, korzystanie z pełni praw publicznych.Szczegółowe wymagania dla kandydatów po adresem: http://kwpsp.lublin.pl lub https://kwpsplublin.bip.gov.pl

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Mianowanie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 620 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie