kandydatów

Etat Inspektor ds. technicznych

Firma: Miejski Urząd Pracy w Lublinie miejsce pracy: Lublin

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Inspektor ds. technicznych
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/2792
OBOWIĄZKI:
SPORZĄDZANIE KOSZTORYSÓW, ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW TECHNICZNYCH DOTYCZĄCYCH ZAGADNIEŃ BRANŻY SANITARNEJ, SPORZĄDZANIE SPRAWOZDAŃ DO URZĘDU MIASTA , KORESPONDENCJA Z INSTYTUCJAMI, WYKONAWCAMI I MIESZKAŃCAMI.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Inspektor budowlany
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: obsługa komputera Word, Excel,Norma
Uprawnienia: kosztorysowanie w programie NORMA PRO

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : MINIMUM 3-LETNIE DOŚWIADCZENIE, MILE WIDZIANE UPRAWNIENIA BUDOWLANE SPECJALNOŚCI SIECI INSTALACJI SANITARNE[Umiejętność 1] : ZNAJOMOŚĆ ZAGADNIEŃ I PRZEPISÓW TECHNICZNO-BUDOWLANYCH , WYKSZTAŁCENIE O SPECJALNOŚĆI SANITARNEJ, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie