kandydatów

Etat Asystent rodziny

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Krasnymstawie miejsce pracy: Fajsławice

Powiatowy Urząd Pracy w Krasnymstawie
Asystent rodziny
Miejsce pracy: Fajsławice
Numer: StPr/21/0888
OBOWIĄZKI:
Informacje na stronie BIP Ośrodka Pomocy Społecznej w Fajsławicach
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Psychologia
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Socjologia
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Pedagogika
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Praca socjalna
Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Nauka o rodzinie
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe na dowolnym kierunku uzupełnione szkoleniem z zakresu pracy z dziećmi lub rodziną i udokumentowany co najmniej roczny staż z dziećmi lub rodziną lub studia podyplomowe obejmujące program szkoleń. Wykształcenie średnie i szkolenie z zakresu pracy z dziećmi lub rodziną , atakże udokumentowany 3 letni staż pracy. Informacje na stronie BIP Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Fajsławicach

Miejsce pracy:

Fajsławice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krasnymstawie