kandydatów

Etat Intendent

Firma: Miejski Urząd Pracy w Lublinie miejsce pracy: Lublin

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Intendent
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/2507
OBOWIĄZKI:
- Planowanie, zamawianie, przyjmowanie i wydawanie produktów potrzebnych do sporządzania posiłków dla młodzieży, na podstawie sporządzanych jadłospisów.- Układanie jadłospisu zgodnie z normami żywienia- Przygotowywanie dokumentacji związanej z produkcją posiłków oraz dokumentacji magazynowej i przekazanie jej zgodnie z obiegiem dokumentów do LCEAO.- Organizacja zaopatrzenia stołówki w produkty, narzędzia niezbędne do prowadzenia produkcji z zachowaniem prawa o zamówieniach publicznych.- Opracowywanie kalkulacji wykonywanych posiłków zgodnie ze sztuką kulinarną.- Prowadzenie dokumentacji HACCP.- Sprawdzanie zgodności faktur z obowiązującym przetargiem- Wprowadzanie faktur do systemu KSAT i obsługa dokumentów w systemie Mdok.- Udział w przygotowywaniu przetargu na żywność do stołówki bursy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Intendent
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie branżowe, brak

Wymagania inne:

mile widziane: znajomość przepisów HACCP, programów: Magazyn Vulcan, Stołówka Vulcan, KSAT, Mdok.doświadczenie na podobnym stanowisku, ukończone dodatkowe kursy zawodoweUprawnienia: ukończone dodatkowe kursy zawodowe

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie