kandydatów

Etat Przedstawiciel handlowy

Firma: Kubala Sp. z o.o. miejsce pracy: Lublin

Ogłoszenie numer: 5624373, z dnia 2021-09-17

Firma Kubala sp. z o.o. z siedzibą w Ustroniu, dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w branży budowlanej, stała się jednym z liderów rynku narzędzi budowlanych w kraju i zagranicą. Obecnie firma produkuje ponad 600 rodzajów narzędzi budowlanych, które dostarcza do 52 krajów na świecie.

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: lubelskie / Lublin

Opis stanowiska

  • obsługa klientów na terenie województw: dolnośląskie, lubuskie (częściowo), wielkopolskie (częściowo)
  • pozyskiwanie nowych klientów na wyżej wymienionym terenie
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • zatowarowania i przebudowy regałowe
  • praca w systemie Comarch Mobile Sprzedaż (zamówienia oraz wizyty)
  • prowadzenie szkoleń
  • udział w targach, dniach otwartych i innych spotkaniach z klientami

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta mile widziane w branży budowlanej
  • komunikatywność
  • dobra organizacja pracy
  • samodzielność
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację zadań

Oferujemy

  • pracę w firmie rodzinnej z ugruntowaną pozycją na rynku
  • przyjazną atmosferę oraz partnerskie relacje w zespole
  • wynagrodzenie stałe + prowizyjne
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych szkoleniach, podnoszących kwalifikacje
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 17-09-2021
Wyświetleń: 250