kandydatów

Etat Export manager

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach miejsce pracy: Końskowola

Powiatowy Urząd Pracy w Puławach
Export manager
Miejsce pracy: Końskowola
Numer: StPr/21/0912
OBOWIĄZKI:
Utrzymywanie bieżących kontaktów z klientami z zagranicznymi.Aktywne pozyskiwanie nowych klientów do sprzedaży marek własnych, produkcji usługowej oraz Private Label.Budowanie długoterminowych i pozytywnych relacji handlowych z pozyskanymi klientami.Realizacja nałożonych zadań handlowych.Realizacja sprzedaży i dystrybucji oraz reprezentowanie firmy na wyznaczonych rynkach. Koordynacja i kontrola nad realizacją zamówień. Sporządzanie i prezentacja ofert handlowych, prowadzenie negocjacji, zawieranie umów handlowych. Udział w targach międzynarodowych oraz wyjazdach b2b. Budowanie świadomości marki oraz jej pozytywnego wizerunku. Monitoring działań konkurencji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Menedżer produktu (product manager) (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Oferujemy: pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej. pracę w doświadczonym, profesjonalnym zespole. możliwość dalszego rozwoju umiejętności sprzedażowych. zatrudnienie na umowę o pracę. wynagrodzenie adekwatne do prezentowanego doświadczenia oraz osiąganych wyników.

Miejsce pracy:

Końskowola

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

P h