kandydatów

Etat Podinspektor ds. obsługi finansowo-księgowej

Firma: Miejski Urząd Pracy w Lublinie miejsce pracy: Lublin

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Podinspektor ds. obsługi finansowo-księgowej
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/2143
OBOWIĄZKI:
- analizowanie i zatwierdzanie pod względem formalno-rachunkowym dowodów księgowych,- prowadzenie ewidencji księgowej dotyczącej należności zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami,- bieżąca analiza dochodów z tytułu odpłatności za pobyt w Ośrodku Wczesnej Interwencji dla Osób z Problemem Alkoholowym i ich Rodzin z uwzględnieniem terminowości i ściągalności należności, - wystawianie tytułów wykonawczych stosowanych w egzekucji należności pieniężnych,- przygotowywanie pism z zakresu realizowanych zadań,- wykonywanie innych czynności zleconych przez Głównego Księgowego lub Dyrektora Centrum, a wynikających z zajmowanego stanowiska pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe magisterskie, preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia, prawo i administracja oraz pokrewne; podstawowa znajomość klasyfikacji budżetowej ze szczególnym uwzględnieniem klasyfikacji dochodów i wydatków, Znajomość przepisów prawnych koniecznych do podjęcia pracy na danym stanowisku, w tym w szczególności:1) ustawy o finansach publicznych,2) ustawy o rachunkowości,3) ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji,4) kodeksu postępowania administracyjnego,5) umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu biurowego (Open Office, Excel) oraz innych urządzeń biurowych.Preferowane będą osoby posiadające doświadczenie w pracy w administracji publicznej;

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie