kandydatów

Etat Ratownik wodny pływalni.

Firma: Młodzieżowe Biuro Pracy Lublin miejsce pracy: Bychawa

Młodzieżowe Biuro Pracy Lublin
Ratownik wodny pływalni.
Miejsce pracy: Bychawa
Numer: 73/8/2021
OBOWIĄZKI:
Pełnienie dyżuru na wyznaczonym stanowisku, stałe obserwowanie powierzchni wody, niezwłoczne reagowanie na każdy sygnał wzywania pomocy podejmowanie akcji ratunkowej. Kontrola stanu urządzeń oraz sprzętu, które zapewniają bezpieczeństwo osób kąpiących się. Kontrola dla umiejących i nie umiejących pływać. Organizacja ruch grup zorganizowanych korzystających z hali basenu. Sygnalizowanie za pomocą urządzeń alarmowych przekroczeń obowiązującego regulaminu pływalni.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Posiadanie stopnia ratownika WOPR, ukończony kwalifikowany kurs pierwszej pomocy

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie w pracy ratownika WOPR.

Miejsce pracy:

Bychawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Lublin