kandydatów

Etat Gospodarz regionu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku miejsce pracy: Świdnik

Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku
Gospodarz regionu
Miejsce pracy: Świdnik
Numer: StPr/21/0765
OBOWIĄZKI:
codzienne zamiatanie i usuwanie zanieczyszczeń z chodników, jezdni, parkingów, placów zabaw, piaskownic, codzienne sprzątanie terenów wokół kontenerów na odpady komunalne i segregowane, opróznianie smietniczek, pielęgnacja terenów zielonych, prace pomocnicze przy opróżnianiu i oczyszczaniu lokali i piwnic, okresowe zimowe odśnieżanie, skuwanie lodu, usuwanie błota pośniegowego z chodników, parkingów o raz dróg wenętrznych, prowadzenie prac porządkowych w budynkach mieszkalnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

umiejętność pielęgnacji terenów zielonych

Miejsce pracy:

Świdnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku