kandydatów

Etat Specjalista

Firma: Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie miejsce pracy: Lublin

Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie
Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Lublin
Ogłoszenie o naborze Nr 82488

Warunki pracy

  • Pracownik wykonuje większość czynności o charakterze statycznym, związanych głównie z pracą przy komputerze. Realizacja zadań wymaga częstych kontaktów z pracownikami innych komórek organizacyjnych KWP w Lublinie zajmujących się realizacją powiązanych zadań. Czynności wykonywane są w większości w pozycji siedzącej i są związane z pracą z dokumentami, obsługą komputera powyżej 4 godzin na dobę, obsługą urządzeń biurowych (telefon, drukarka, niszczarka papierów), prowadzeniem rozmów telefonicznych z interesantami. Praca przy oświetleniu naturalnym oraz sztucznym.

  • Na stanowisku specjalisty zadania realizowane są samodzielnie, często pod presją czasu. Występują częste kontakty z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi. Budynek nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych (brak podjazdu przy wejściu, brak windy, nieprzystosowane sanitariaty).

Zakres zadań

  • opracowuje wnioski, ogłoszenia dot. zamówień publicznych oraz Specyfikację Warunków Zamówienia (SWZ) przy wykorzystaniu danych przekazanych przez komórki zamawiające dot. opisu przedmiotu zamówienia i wymagań stawianych wykonawcom oraz upublicznia zatwierdzone dokumenty w Biuletynie Zamówień Publicznych, Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej i stronie internetowej prowadzonego postępowania,
  • analizuje oferty pod względem formalno - prawnym, m.in. kompletności, spełniania warunków udziału w postępowaniu określonych w SWZ i wyeliminowuje ewentualne oczywiste omyłki pisarskie i rachunkowe oraz inne omyłki niepowodujące istotnych zmian w treści oferty, a także przy wykorzystaniu danych przekazanych przez komórki zamawiające w zakresie zgodności ofert z warunkami zamówienia,
  • opracowuje oraz upublicznia odpowiedzi na zadawane przez wykonawców pytania dotyczące formalno - prawnych zagadnień związanych z procedurą oraz odpowiedzi dotyczące pozostałych zapisów SWZ przy wykorzystaniu danych przekazanych przez komórki zamawiające,
  • analizuje wniesione środki ochrony prawnej pod względem formalno – prawnym, z uwzględnieniem wyjaśnień złożonych przez komórki zamawiające w zakresie merytorycznym dotyczącym zasadności podniesionych zarzutów w odniesieniu do opisu przedmiotu zamówienia,
  • sporządza protokoły na każdym etapie postępowań o udzielanie zamówień publicznych,
  • wykonuje zadania przewodniczącego komisji przetargowej w przypadku wyznaczenia do pełnienia tej funkcji zgodnie z regulaminem pracy komisji,
  • na bieżąco prowadzi księgi zamówień publicznych w zakresie danych dotyczących wszczęcia postępowań, zawarcia umowy oraz je aktualizuje i upublicznia na stronie internetowej KWP w Lublinie,
  • kompletuje dokumentację zakończonych postępowań w celu przekazania ich do archiwum.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego pracy w obszarze przygotowywania i prowadzenia postępowań o udzielenie zamówień publicznych
  • Upoważnienie do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „zastrzeżone” lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie procedury sprawdzającej dopuszczającej do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą “zastrzeżone”.
  • Znajomość przepisów regulujących sprawy zamówień publicznych oraz ochrony danych osobowych.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Umiejętność działania pod presją czasu,.
  • Umiejętność obsługi komputera (Word, Excel, Internet).
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Asertywność i umiejętność przekonywania.
  • Dokładność, uczciwość.
  • Przeszkolenie z zakresu zamówień publicznych.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe