kandydatów

Etat Inspektor nadzoru inwestorskiego branży elektrycznej

Firma: Miejski Urząd Pracy w Lublinie miejsce pracy: Lublin

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Inspektor nadzoru inwestorskiego branży elektrycznej
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/1930
OBOWIĄZKI:
Sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad robotami elektrycznymi i elektroenergetycznymi przy realizacji Inwestycji prowadzonych przez Spółkę.Sprawdzanie jakości wykonywanych robót.Kontrola terminowości realizacji zadań i miesięcznych rozliczeń dla wykonanych prac, uczestnictwo w naradach technicznych, odbiorach i kontrolach.Sprawdzanie jakości wykonywanych robót. Kontrola terminowości realizacji zadań i miesięcznych rozliczeń dla wykonanych prac, uczestnictwo w naradach technicznych, odbiorach i kontrolach.Opracowanie wytycznych projektowych, kosztorysów i przedmiarów, wycen prac dla planowanych przez Spółkę zadań inwestycyjnych,Prowadzenie korespondencji z Wykonawcami i innymi podmiotami uczestniczącymi w procesie inwestycyjnymPrzygotowywanie sprawozdań i raportów z realizowanych zadań.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Inżynier elektryk
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: dobra organizacja pracy

Wymagania inne:

znajomość przepisów: ustawy o drogach publicznych (Dz.U. z 2016r. poz.1440-tj.), ustawy prawo budowlane (Dz.U. z 2016r. poz.290-tj.), rozporządzenia Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać drogi publiczne i ich usytuowanie (Dz.U. z 2016r. poz. 124-tj.)mile widziane uprawnienia w specjalności elektrycznej oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie